Disponibilitate:
2 în stoc
18,922.99 lei
2 în stoc
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6325P 3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo, (55W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 2x 1TB Hard Drive SATA 6Gbps 7.2K 512n 3.5in Hot-Plug, 3.5″ Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Motherboard with with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On- Board LOM, No Riser, PERC H355 Controller Front, iDRAC9, Basic 16G, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, No Operating System, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Rack 1U |
|---|---|
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 4 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 2TB |
| Putere sursă | 700 W |
| Sistem de operare | None |
| Frecventa procesor | 3.5 GHz |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Monitor LG 27" 27GS75Q-B.AEU 

Nu există recenzii încă.