2 în stoc
18,935.99 lei
2 în stoc
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6325P 3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo, (55W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 2x 1TB Hard Drive SATA 6Gbps 7.2K 512n 3.5in Hot-Plug, 3.5″ Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Motherboard with with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On- Board LOM, No Riser, PERC H355 Controller Front, iDRAC9, Basic 16G, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, No Operating System, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Rack 1U |
|---|---|
| Numar Nuclee | 4 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Putere sursă | 700 W |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Serial | 1 |
| Cache | 12 MB |
| Numar surse suportate | 2 |
| Procesoare instalate | 1 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip Memorie | ECC |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Stocare inclusa | Da |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Hot Plug/Hot Swap | Da |
| Controller stocare | PERC H355 |
| Suport RAID | 0, 1, 10 |
| iDRAC | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Video | 1x VGA |
| Numar surse instalate | 2 |
| Redundanta | Da |
| Tip sursa | Hot Plug |
| Certificare | Titanium |
| Small Business | Da |
| Tip | Rack 1U |
| Procesoare suportate | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x8 | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| DIMM | UDIMM |
| Numar sloturi RAM | 4 |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Interfata suportata | SAS/SATA |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Controller retea | Broadcom 5720 |
| Dimensiuni | 482 x 42.8 x 598.9 mm |
| SOCKET | 1700 |
| Max TDP | 55 W |
| Chipset | Intel C262 |
| Frecventa memorie suportata | 4800 MHz |
| Altele | 1x Micro-AB USB |
| Interfata HDD | SATA |
| Tip Hard Disk | 3.5 inch |
| Viteza de rotatie | 7200 RPM |
| Frecventa procesor | 3.50 GHz |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| Familie Procesor | Xeon 6 |
| Numar maxim de unitati | 4 |
| Model procesor | 6325P |
| Capacitate HDD | 2 x 1 TB |
| Detalii controller retea | 2 x RJ45, 1 Gbps |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.