Disponibilitate:
2 în stoc
15,586.99 lei
2 în stoc
PowerEdge T160 Tower Server Intel Xeon 6 Performance 6325P 3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo, (55W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 2TB Hard Drive SATA 6Gbps 7.2K RPM 512n 3.5in , 3.5″ Chassis with 3 Cabled HDDs (SAS/SATA) and 2×2.5″ Cabled HDDs (SAS/SATA), Motherboard with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, PERC H355 Adapter, Low Profile, iDRAC9, Basic 16G, 300W Cabled Power Supply, No Operating System, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Tower |
|---|---|
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 4 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 2TB |
| Putere sursă | 300 W |
| Sistem de operare | None |
| Frecventa procesor | 3.5 GHz |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Rack de podea 19 Triton 27U 600x1000mm usa fata metal
Zyxel SURGEPRO-GE-ZZ0101F Zyxel 1G Ethernet Surge Protector
Nu există recenzii încă.