
Disponibilitate:
2 în stoc
564.99 lei
2 în stoc
Birou gaming Trust GXT 700 Omnius, material ABS/PC, greutate maxima suportata 150kg, negru
| Cable management | Yes |
|---|---|
| Built-in headphone hook | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Maximum weight capacity | 150 kg |
| Frame material | Metal |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | 740 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Material structura | Metal |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Led RGB | Nu |
| Culoare | Negru |
| Greutate | pana in 20 kg |
| Table top shape | Rectangular shape |
| Table top colour | Black |
| Bottle holder | Yes |
| Cable grommets | Yes |
| Product colour | Black |
| Depth | 600 mm |
| Proper use | Gaming |
| Weight | 15.5 kg |
| Width | 1200 mm |
| Height | 740 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |



Nu există recenzii încă.