Disponibilitate:
6 în stoc
1,122.99 lei
6 în stoc
Birou gaming Trust GXT 710 Luminus Pro, iluminare RGB, greutate maxima suportata 150 kg, potrivita pentru consola gaming, lampa, laptop, monitor, smartphone, smartTV, pc, tableta, negru
| Backlight colour | Multicolour |
|---|---|
| LED backlight | Yes |
| Built-in headphone hook | Yes |
| Mouse pad included | Yes |
| Maximum weight capacity | 150 kg |
| Castor wheels | No |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | 740 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Material structura | Metal |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Led RGB | Da |
| Culoare | Negru |
| Greutate | pana in 20 kg |
| Table top shape | Rectangular shape |
| Table top colour | Black |
| Bottle holder | Yes |
| Table top material | ABS/PC |
| Product colour | Black |
| Weight | 1.65 kg |
| Depth | 600 mm |
| Proper use | Gaming |
| Width | 1200 mm |
| Height | 740 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |






Nu există recenzii încă.