Disponibilitate:
100 în stoc
358.99 lei
100 în stoc
HP MICROFON HyperX SoloCast 2 Black
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise Reduction | Nu |
| Lungime cablu | Peste 2 metri |
| Sample rate | 96 kHz |
| Product colour | Black |
| Cable length | 2 m |
| Country of origin | China |
| Power source | USB |
| Weight | 368 g |
| Microphone sensitivity | -7.8 dB |
| Microphone weight | 368 g |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging content | HyperX SoloCast 2 Microphone, USB-C to USB-A Cable, Quick Start Guide |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.