14 în stoc
216.98 lei
14 în stoc
Brat Microfon Trust GXT 253 Emita Streaming Microphone Arm Specifications General Application Desktop Height of main product (in mm) 417 mm Width of main product (in mm) 114 mm Depth of main product (in mm) 39 mm Total weight 588 g Connectivity Connector type USB Features Noise reduction no Mount Type of anti-vibration measures shock mount Type of stand table arm clamp Compatibility Compatible Consoles no General compatibility Fits all commonly used microphones (5/8″ screw adapter included) https://www.trust.com/en/product/22563-gxt-253-emita-streaming- microphone-arm
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise Reduction | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Base type | Desk mount base |
| Connecting thread | 5/8 |
| Height (min) | 41.7 cm |
| Product colour | Black |
| Weight | 755 g |
| Country of origin | China |
| Width | 114 mm |
| Package width | 270 mm |
| Package weight | 1.1 kg |
| Height adjustment | Yes |
| Package height | 70 mm |
| Depth | 39 mm |
| Package depth | 380 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8518100090 |
| Product type | Broadcast microphone stand |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.