1 în stoc
15,701.99 lei
1 în stoc
PowerEdge T160 Tower Server Intel Xeon 6 Performance 6325P 3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo, (55W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 2TB Hard Drive SATA 6Gbps 7.2K RPM 512n 3.5in , 3.5″ Chassis with 3 Cabled HDDs (SAS/SATA) and 2×2.5″ Cabled HDDs (SAS/SATA), Motherboard with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, PERC H355 Adapter, Low Profile, iDRAC9, Basic 16G, 300W Cabled Power Supply, No Operating System, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Tower |
|---|---|
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 4 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Putere sursă | 300 W |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| USB 3.0 | 3 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Serial | 1 |
| Frecventa procesor | 3.50 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Procesoare instalate | 1 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip Memorie | ECC |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| Stocare inclusa | Da |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Controller stocare | PERC H355 |
| Suport RAID | 0, 1, 10 |
| iDRAC | iDRAC9 Enterprise 16G |
| RJ-45 | 2 |
| Small Business | Da |
| Numar surse suportate | 1 |
| Procesoare suportate | 1 |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| Numar sloturi RAM | 4 |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Controller retea | Broadcom 5720 |
| Numar surse instalate | 1 |
| Redundanta | Nu |
| SOCKET | 1700 |
| Max TDP | 55 W |
| Chipset | Intel C262 |
| Detalii controller retea | 2x RJ-45, 10/100/1000 Mbps |
| Interfata suportata | SATA/SAS |
| USB 2.0 | 3 |
| Interfata HDD | SATA |
| Tip Hard Disk | 3.5 inch |
| Capacitate HDD | 2 TB |
| Viteza de rotatie | 7200 RPM |
| Certificare | Bronze |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| DIMM | UDIMM |
| Tip Procesoare suportate | Intel Xeon Seria E-2400Intel Pentium G7400/ G7400TIntel Xeon Seria 6 |
| Model procesor | 6325P |
| Video | 1 x VGA |
| Tip | Tower 3U |
| Dimensiuni | 408.8 x 332.5 x 132.52 mm |
| Greutate | 11.64 kg |
| Numar maxim de unitati | 3 x 3.5 inch2 x 2.5 inch |
| Altele | 1 x Dedicated iDRAC Ethernet port |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6325P 3.5G, 
Nu există recenzii încă.