Stoc epuizat
26,372.99 lei
Stoc epuizat
PowerEdge R760xs Rack Server Intel Xeon Silver 4510 2.4G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4400, 32GB RDIMM, 5600MT/s, Dual Rank, 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive, 2.5 Chassis with up to 16 Hard Drives (SAS/SATA), PERC11, Motherboard with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, ,Broadcom 5719 Quad Port 1GbE BASE-T Adapter, PCIe Low Profile, PERC H755 SAS Front, Riser Config 0, No Riser, 1×16 + 1×8, iDRAC9, Enterprise 16G, Standard Fan x5, No Operating System, No Operating System, Dual, Redundant(1+1), Hot-Plug Power Supply,1100W, 36 months ProSupport and Next Business Day
| Form factor | Rack 2U |
|---|---|
| Frecventa procesor | 2.4 GHz |
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 480GB |
| Putere sursă | 1100 W |
| Sistem de operare | None |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.