Stoc epuizat
26,972.99 lei
Stoc epuizat
PowerEdge R660xs Rack Server Intel Xeon Silver 4510 2.4G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4400, 32GB RDIMM, 5600MT/s, Dual Rank, 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive, 2.5 Chassis with up to 8 Hard Drives (SAS/SATA), Motherboard with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, Broadcom 5720 Quad Port 1GbE BASE-T Adapter, PERC H755 SAS Front, Riser Config 5, Low Profile, 1×16 LP Slots (Gen4) + 1×8 LP Slot (Gen5), Standard Fan X5, iDRAC9, Enterprise 16G, No Operating System, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, 36 months ProSupport and Next Business Day
| Form factor | Rack 1U |
|---|---|
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 480GB |
| Putere sursă | 700 W |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Numar Thread-uri | 24 |
| Frecventa procesor | 2.40 GHz |
| Cache | 30 MB |
| Midsize Business | Da |
| Numar surse suportate | 2 |
| Procesoare instalate | 1 |
| Nucleu | Sapphire Rapids |
| SOCKET | 4677 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Procesoare suportate | 2 |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip Memorie | ECC |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| DIMM | RDIMM |
| Numar sloturi RAM | 16 |
| Memorie maxima | 1 TB |
| Compatibilitate DIMM | RDIMM |
| Stocare inclusa | Da |
| Interfață SSD | SATA |
| Capacitate SSD | 480 GB |
| Hot Plug/Hot Swap | Da |
| iDRAC | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Video | 1x VGA |
| Numar surse instalate | 2 |
| Redundanta | Da |
| Tip sursa | Hot Plug |
| Certificare | Titanium |
| Sloturi PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Interfata suportata | SATA/SAS |
| Controller stocare | PERC H755 |
| Suport RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Tip | Nu |
| Tip Procesoare suportate | A patra Generatie Intel Xeon Scalable |
| Numar maxim de unitati | 8 |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch |
| Dimensiuni | 748.79 x 42.8 x 482 mm |
| Greutate | 19.45 Kg |
| Frecventa turbo max | 4.10 GHz |
| Model procesor | Silver 4510 |
| FAN | 5 |
| Controller retea | Broadcom 5720 Dual PortBroadcom 5720 Quad Port |
| Max TDP | 150 W |
| Sloturi PCI Express 5.0 x8 | 1 |
| Detalii controller retea | 6 x RJ45, 1 Gbps |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.