Disponibilitate:
1 în stoc
17,584.99 lei
1 în stoc
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6353P 2.7G, 8C/16T, 24M Cache, Turbo, (65W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 3.5″ Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Motherboard with with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, PERC H755 SAS Front, No Riser, iDRAC9, Enterprise 16G, No Operating System, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Rack 2U |
|---|---|
| Familie Procesor | Xeon |
| Numar Nuclee | 8 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 480GB |
| Putere sursă | 700 W |
| Frecventa procesor | 2.7 GHz |
| Sistem de operare | No Operating System |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.