Stoc epuizat
17,560.98 lei
Stoc epuizat
PowerEdge R360 Rack Server Intel Xeon 6 Performance 6353P 2.7G, 8C/16T, 24M Cache, Turbo, (65W) DDR5-4800, 32GB UDIMM, 5600MT/s ECC, 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 3.5″ Chassis with up to 4 Hot Plug Hard Drives, Motherboard with with Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, PERC H755 SAS Front, No Riser, iDRAC9, Enterprise 16G, No Operating System, Dual, (1+1)RDNT, Hot-Plug PSU, 700W, 36 months Basic Next Business Day
| Form factor | Rack 1U |
|---|---|
| Numar Nuclee | 8 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate HDD | 480GB |
| Putere sursă | 700 W |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Numar Thread-uri | 16 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Serial | 1 |
| Cache | 24 MB |
| Numar surse suportate | 2 |
| Procesoare instalate | 1 |
| Tehnologii | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Memorie RAM inclusa | Da |
| Tip Memorie | ECC |
| Tip RAM | DDR5 |
| Numar sloturi ocupate | 1 |
| Stocare inclusa | Da |
| Interfață SSD | SATA |
| Capacitate SSD | 480 GB |
| Tip unitati de stocare suportate | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Interfata suportata | SATA |
| Hot Plug/Hot Swap | Da |
| iDRAC | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Video | 1x VGA |
| Numar surse instalate | 2 |
| Redundanta | Da |
| Tip sursa | Hot Plug |
| Certificare | Titanium |
| Small Business | Da |
| Tip | Rack 1U |
| Max TDP | 65 W |
| Procesoare suportate | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x8 | 1 |
| Sloturi PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Capacitate memorie instalata | 32 GB |
| DIMM | UDIMM |
| Numar sloturi RAM | 4 |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Unitate optica inclusa | Nu |
| Controller retea | Broadcom 5720 |
| Dimensiuni | 482 x 42.8 x 598.9 mm |
| SOCKET | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Altele | 1x Micro-AB USB |
| Controller stocare | PERC H755 |
| Suport RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Detalii controller retea | 2x RJ-45, 1 Gbps |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Frecventa memorie instalata | 5600 MHz |
| Familie Procesor | Xeon 6 |
| Numar maxim de unitati | 4 |
| Model procesor | 6353P |
| Frecventa procesor | 2.70 GHz |
| Sistem de operare | No Operating System |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCDRC-IX 

Nu există recenzii încă.