Disponibilitate:
10 în stoc
89.99 lei
10 în stoc
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH, „Fstyler FM10+FK10″, wired, 104 taste format standard, mouse 1600dpi, 4/1 butoane, alb, „F1010-W”
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Taste numerice | Da |
| Interfata | USB |
| Kit | Da |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wired |
| Taste multimedia | Nu |
| Culoare | Alb |
| Tastatură numerică | N/A |
| Utilizare | Home & Office |
| Recomandat | Home/Office |
| Format | Standard |
| Rotite scroll | 1 |
| Tip Kit | Kit Tastatura + Mouse |
| Interfață tastatură | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Taste speciale | Hotkeys: 12 |
| Sisteme de operare suportate | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Greutate | 108 g |
| Dimensiuni | 108 × 64 × 35 mm |
| Tip | Cu fir |
| Rezolutie | 600-1000-1600 DPI |
| Butoane | 4 |
| Producator | A4TECH |
| Garantie | 24 |
Birou gaming Serioux Aeter RGB 1200x600x750mm 
Nu există recenzii încă.