Corpuri de iluminat aplicate
Lampa LED liniara Ledvance DP SLIM VALUE 1500, 50W, 220-240V,
Producator:
Ledvance
Disponibilitate:
7 în stoc
176.99 lei
7 în stoc
Product benefits
Uniform light distribution
Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps)
Very slim housing
Easy installation as mounting brackets can be positioned freely on the luminaire
Tool-free electrical connection due to push button connector
3 years guarantee
Easy access to electrical terminal thanks end caps with clip mechanism
Areas of application
Industrial and storage facilities
Car parks and underpasses
Garages
Workshops, assembly lines
Product features
High luminous efficacy: up to 110 lm/W
Beam angle: 120°
Type of protection: IP65
Equipment / Accessories
Stainless steel clamps with safety screws included
Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit)
Safety advice
All electrical connections must be made by a qualified person.
Caution, risk of electric shock.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Senzor | Nu |
| Temperatura culoare | Lumina neutra 3300K-4900K |
| Tensiune alimentare | 220 – 240V |
| Dimensiune | 150cm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip | Liniara |
| Flux luminos | 4000 – 5999 |
| Consum | 40 – 59.9 |
| Producator | LEDVANCE |
| Garantie | 36 |
Monitor videointerfon WIFI modular 7" color Hikvision DS-KH6320-WTE1/EU;ecran LCD 7" 
Nu există recenzii încă.