SKU: AHV320-2TU31-CBK
Producator: Adata
Disponibilitate:
1 în stoc
1 în stoc
HDD extern ADATA, 2TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Negru
SKU: AHV320-2TU31-CBK Categorie:
Wi-Fi
No
HDD capacity
2 TB
Windows operating systems supported
Yes
Security algorithms
256-bit AES
Format HDD extern
2.5"
Capacitate HDD extern
2 TB
Interfata HDD extern
USB 3.x Gen 1
Thunderbolt technology
No
Bus power
5 V
Bus powered
USB
Alimentare USB
Da
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Product colour
Black
Cables included
USB
USB connector
Housing material
Plastic
LED indicators
Yes
Height
107 mm
Weight
180 g
Width
80.5 mm
Depth
125.7 mm
Producator
ADATA
Garantie
36
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “HDD Extern Adata HV320, 2TB, Negru, USB 3.1”