Disponibilitate:
Stoc epuizat
765.99 lei
Stoc epuizat
HDD extern WD, 5TB, Elements Portable, 2.5″, USB 3.0, Negru
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| External power adapter | Yes |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Alimentare USB | Nu |
| Width | 82 mm |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Height | 21 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Weight | 230 g |
| Depth | 111 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |




Nu există recenzii încă.