- Nu poți să adaugi „Toner Canon CRG054H cyan, High yeld, capacitate 2.3k pagini, pentru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
730.99 lei
Stoc epuizat
Cartus toner Xerox 106R03048, black, 3 k, Phaser 3020 , WorkCentre 3025
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Culoare toner | Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Brand compatibility | Xerox |
| Package depth | 337 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package width | 33 mm |
| Package weight | 15 kg |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Compatibility | Phaser 3020/WorkCentre 3025 |
| Capacitate toner | ≤ 5.000pgs |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
ASUS WIRED ROUTER 8 porturi POE EBG19P, Standarde wireless: Bluetooth®
ROBOT DE BUCATARIE HEINNER HFP-750BK
Monitor Asus 27" PA278QV 





Nu există recenzii încă.