Disponibilitate:
97 în stoc
419.99 lei
97 în stoc
| Material carcasă | Plastic |
|---|---|
| Functii principale | Framantare |
| Capacitate blender | 1.8L |
| Accesorii incluse | Accesoriu maruntire |
| Putere robot | 750W |
| Capacitate bol | 1.2L |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta |
| Greutate | 2.60 kg |
| Inaltime | 38.50 cm |
| Latime | 19.90 cm |
| Adancime | 24.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
SSD Adata XPG GAMMIX S70, 1TB, NVMe, M.2
Apple Watch 40mm Veiled Grey Nike Sport Band - S/M 






Nu există recenzii încă.