Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,515.99 lei
Stoc epuizat
CR VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 KIT
| ECC | No |
|---|---|
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Capacitate | 32 GB |
| Iluminare LED | Da |
| Radiator | Nu |
| Frecvență | 4800 MHz |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |



Nu există recenzii încă.