Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,540.00 lei
Stoc epuizat
CR VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 KIT
| ECC | No |
|---|---|
| Backlight | Yes |
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Frecvență | 6000 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| Radiator | Nu |
| CAS latency | 38 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD latency | 40 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Backlight colour | RGB |
| Product colour | Grey |
| Package type | Box |
| Weight | 150 g |
| Memory bandwidth (max) | 48 GB/s |
| Compatibility | AMD 600 Series, AMD 800 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series, Intel 800 Series |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3600Mhz CL18 1.35V Dual Channel 
Nu există recenzii încă.