Corpuri de iluminat aplicate
Lampa LED liniara Ledvance DP S 1500, 46W, 220-240V, 6400
Producator:
Ledvance
Disponibilitate:
10 în stoc
306.98 lei
10 în stoc
Product benefits
Installation of multiple sensor switched luminaires possible due to Master-Slave and Master-Master functionality
Multiple adjustments of sensor range, daylight detection and hold time
Low flicker ≤ 10 %
Easy installation, no tools required for connection
5 years guarantee
Areas of application
Industrial and storage facilities
Car parks and underpasses
Garages
Workshops, assembly lines
Product features
High frequency sensor for daylight and motion detection
Sensor with Master-Slave and Master-Master functionality
High luminous efficacy: up to 139 lm/W
Beam angle: 110°
Equipment / Accessories
Mounting brackets, Antitheft protection, triangle, 2nd cable gland and 2 grommets included
References / Links
| Temperatura culoare | Lumina neutra 3300K-4900K |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 220 – 240V |
| Senzor | Da |
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 150cm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip | Liniara |
| Consum | 40 – 59.9 |
| Flux luminos | 6000 – 7999 |
| Producator | LEDVANCE |
| Garantie | 60 |

Nu există recenzii încă.