Disponibilitate:
29 în stoc
201.99 lei
29 în stoc
| Material lame | Inox |
|---|---|
| Tip bol | Sticla |
| Numar lame | 4 |
| Putere | 500W |
| Functii | Baza anti-alunecare |
| Greutate | 1.70 kg |
| Inaltime | 23.00 cm |
| Latime | 17.00 cm |
| Adancime | 17.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Panou frontal pentru un modul videointerfon modular Hikvision DS-KD- ACF1/S;
MIXER CU BOL HEINNER HMB-350UV 



Nu există recenzii încă.