Disponibilitate:
Stoc epuizat
94.99 lei
Stoc epuizat
| Tip storcător | Centrifugal |
|---|---|
| Material carcasă | Plastic&inox |
| Capacitate | <1L |
| Putere storcător | 30W |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 34.90 cm |
| Latime | 18.40 cm |
| Adancime | 22.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Protectie pentru ploaie Hikvision DS-KABD8003-RS1, pentru un modul din seria
Switch Ubiquiti UniFi USW-24-POE, 24 port, 10/100/1000 Mbps
CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCD-GBK 




Nu există recenzii încă.