- Nu poți să adaugi „CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCD-GBK” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
94.99 lei
Stoc epuizat
| Tip storcător | Centrifugal |
|---|---|
| Material carcasă | Plastic&inox |
| Capacitate | <1L |
| Putere storcător | 30W |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 34.90 cm |
| Latime | 18.40 cm |
| Adancime | 22.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Router Wireless TP-Link TL-MR3020, WI-FI, Single-Band
SUPORT USTENSILE INOX, D: 11.5 X 14 CM,VANORA HOME 




Nu există recenzii încă.