Disponibilitate:
Stoc epuizat
105.99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
|---|---|
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 750W |
| Indicator | Alimentare "Gata de folosire" |
| Greutate | 1.13 kg |
| Inaltime | 80.00 cm |
| Latime | 22.00 cm |
| Adancime | 23.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Apple 13-inch iPad Air (M3) Cellular 128GB - Starlight (2025)
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
LENOVO ZAG70632RO, 8 GB RAM, 256 GB, Fara SIM, Cloud
RAZATOARE 6 LATURI,14X12X23 CM, ROSU,VANORA HOME 





Nu există recenzii încă.