Disponibilitate:
100 în stoc
297.99 lei
100 în stoc
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
|---|---|
| Tip placi | Waffle |
| Putere | 900W |
| Greutate | 2.66 kg |
| Indicator | Alimentare "Gata de folosire" |
| Inaltime | 11.50 cm |
| Latime | 25.40 cm |
| Adancime | 29.40 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |






Nu există recenzii încă.