- Nu poți să adaugi „BLENDER DE MASA HEINNER HBL-500R” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „BLENDER DE MASA HEINNER HBL-500R” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
120.99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
|---|---|
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 750W |
| Greutate | 1.16 kg |
| Indicator | Alimentare "Gata de folosire" |
| Inaltime | 10.40 cm |
| Latime | 24.00 cm |
| Adancime | 24.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
SSD Adata XPG GAMMIX S70, 1TB, NVMe, M.2
RADIATOR CERAMIC CU UMIDIFICARE HEINNER HCH-LH2000BK
iPhone 15 Silicone Case with MagSafe - Storm Blue 




Nu există recenzii încă.