- Nu poți să adaugi „BLENDER DE MASA HEINNER HBL-500R” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
127.98 lei
Stoc epuizat
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
|---|---|
| Putere | 700W |
| Tip placi | Fixe |
| Indicator | "Gata de folosire" Alimentare |
| Greutate | 1.12 kg |
| Inaltime | 9.00 cm |
| Latime | 22.80 cm |
| Adancime | 22.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |







Nu există recenzii încă.