Disponibilitate:
Stoc epuizat
161.00 lei
Stoc epuizat
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
|---|---|
| Putere | 750W |
| Tip placi | Triunghi |
| Indicator | Alimentare "Gata de folosire" |
| Greutate | 1.56 kg |
| Inaltime | 10.40 cm |
| Latime | 24.00 cm |
| Adancime | 24.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Microsoft Xbox Series S. Platform: Xbox Series S, Product colour:
CANTAR DE BAIE HEINNER HBS-150MSJ 






Nu există recenzii încă.