- Nu poți să adaugi „GRILL ELECTRIC HEINNER HEG-F20002P” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „GRILL ELECTRIC HEINNER HEG-F20002P” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
40 în stoc
413.99 lei
40 în stoc
| Material carcasă | Plastic |
|---|---|
| Functii principale | Framantare |
| Capacitate blender | 1.8L |
| Accesorii incluse | Accesoriu maruntire |
| Putere robot | 750W |
| Capacitate bol | 1.2L |
| Greutate | 2.50 kg |
| Inaltime | 38.50 cm |
| Latime | 19.90 cm |
| Adancime | 24.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
LENOVO ZAG70632RO, 8 GB RAM, 256 GB, Fara SIM, Cloud 





Nu există recenzii încă.