Disponibilitate:
100 în stoc
126.98 lei
100 în stoc
Lenovo USB-A Wired Stereo Headset Gen 2
| Microphone | Yes |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Control unit type | In-line control unit |
| Foldable | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone sensitivity | 116 dB |
| Microphone type | Boom |
| Cable colour | Black |
| Folding microphone | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 3% |
| HSET-Design | Full-size |
| Microfon | Da |
| Gaming | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Mobile operating systems supported | Yes |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Certification | CB/FCC SDOC/ IC Voc/VCCI/EMC/KC EMC/ECAS ROHS/CE ROHS/BSMI |
| Weight | 140 g |
| Package width | 185 mm |
| Package depth | 184 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 258 g |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.