Disponibilitate:
4 în stoc
217.98 lei
4 în stoc
Casti Trust GXT 498B Forta pentru PS5, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, senzitivitate 90 dB, impendanta 32 Ohm, albastru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Albastru |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Adjustable headband | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Magnet type | Neodymium |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Volume control | Rotary |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Cable colour | Black |
| Driver unit | 5 cm |
| Detachable microphone | Yes |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Operating keys | Mute, Volume +, Volume – |
| Ear pad material | Faux leather |
| Detachable cable | Yes |
| Headphone sensitivity | 90 dB |
| Microphone frequency | 100 – 17000 Hz |
| Sound pressure level (max) | 100 dB |
| Device compatibility | PS4, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim, PS5, PS5 Digital |
| Windscreen included | Yes |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Quick start guide | Yes |
| Product colour | Blue |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Package type | Hanging box |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Cable length | 1.2 m |
| Width | 165 mm |
| Weight | 253 g |
| Depth | 83 mm |
| Height | 20.5 mm |
| Packaging content | Gaming headset Pop filter 1.2m audio cable User guide |
| Interfata | Aux |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.