Disponibilitate:
3 în stoc
9.98 lei
3 în stoc
Tehnologie – cu fir Tip – standard Utilizare – multimedia (PC and more); call center Microfon – pe brat Conectare – Jack 3.5 mm x 2 Casca iluminata – nu Control volum – pe fir Reglabile – da Dimensiune cablu (m) – 1.3 m Timp incarcare – nu e cazul Timp ascultare – nu e cazul Culoare – negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Call Center | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Diametru Difuzor | 40 mm |
| Impedanta | 32 ohm |
| Sunet | Stereo |
| Tip | ExterneBinauralOver-the-head |
| Compatibilitate | PCSmartphone |
| Interfata | 3.5 mm jack |
| Frecventa de raspuns | 20 – 20.000 Hz |
| Sensibilitate | 103 dB |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.