Disponibilitate:
15 în stoc
87.99 lei
15 în stoc
Casti cu fir Trust GXT 417 Zirox, lungime cablu 120cm, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, nivel sunet 90 dB, sunet stereo, negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| HSET-Design | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Sound pressure level (max) | 90 dB |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Adjustable headband | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Volume control | Rotary |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Cable colour | Black |
| Detachable cable | No |
| Driver unit | 5 cm |
| Operating keys | Mute, Volume +, Volume – |
| Design căști | N/A |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Call Center | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Microfon | N/A |
| Market segment | Consumer |
| Gaming | Yes |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Width | 170 mm |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.2 m |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Height | 200 mm |
| Depth | 85 mm |
| Weight | 237 g |
| Control type | Rotary, Slider |
| Compatible products | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, PS4, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Interfata | Aux |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.