Disponibilitate:
2 în stoc
1,923.99 lei
2 în stoc
Scaun gaming Trust GXT 721BM Ruya Pro Premium, 5 roti, ridicare pe gaz clasa 4, adjustabil pe inaltime, material piele PU, greutate maxima suportata 150 kg, negru
| Castor wheels | Yes |
|---|---|
| Brate ajustabile: | Da |
| Spatar reglabil: | Da |
| Pernita lombara | Nu |
| Maner reglabil | Nu |
| Material | Piele sintetica |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Culoare | Negru |
| Armrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Seat type | Padded seat |
| Maximum user height | 195 cm |
| Adjustable armrest | Yes |
| Neck rest pillow | Yes |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Adjustable seat height | Yes |
| Backrest type | Padded backrest |
| Seat colour | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Backrest colour | Black |
| Seat depth | 55 cm |
| Seat width | 48 cm |
| Height (max) | 134 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Product type | PC gaming chair |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Depth | 750 mm |
| Width | 710 mm |
| Backrest width | 85 cm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.