Disponibilitate:
55 în stoc
2,115.99 lei
55 în stoc
Meta Quest 3S 128GB White
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Display | LCD |
| Tip | Ochelari VR |
| Memorie interna | 128GB |
| Compatibilitate S.O. | Windows |
| Compatibilitate device | Desktop PCLaptop |
| Interfata | BluetoothWi-Fi |
| Memorie stocare | 128 GB ROM |
| Continut pachet | Casca VRDoua controlereCablu de incarcareDoua baterii AAAdaptor de alimentare |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Camp de vizualizare | 96 °, 110 ° |
| Porturi | USB-C |
| Procesor | Snapdragon XR2 Gen 2Adreno 740 |
| Rată de refresh | 72 Hz, 90 Hz, 120 Hz |
| Rezolutie imagine | 1832 x 1920 pixeli pentru fiecare ochi |
| Producator | META |
| Garantie | 24 |
AER CONDITIONAT HEINNER HAC-MRB12WHWIFI 

Nu există recenzii încă.