Disponibilitate:
51 în stoc
347.99 lei
51 în stoc
PS5 DualSense Galactic Purple
| Wireless | Da |
|---|---|
| Accelerometer | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Headphone out | Yes |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Gaming platforms supported | PlayStation 5 |
| Reflex vibration | Yes |
| Conectivitate | Fara fir |
| Platforma: | PS5 |
| Culoare | Alte culori |
| Gaming control function buttons | D-pad, Home button, Options button, Share button |
| Built-in touchpad | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Width | 160 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Purple |
| Weight | 280 g |
| Height | 6.6 mm |
| Depth | 106 mm |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Tapo Solar Panel SPEC: 5.2V 2.5W FEATURE: Type-C Charging Port,
Controller cu fir Razer Wolverine V3 Tournament Edition, compatibil XBOX 



Nu există recenzii încă.