Disponibilitate:
10 în stoc
722.98 lei
10 în stoc
Microsoft Xbox Elite Series 2 Core White
| Combo headphone/mic port | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Detachable cable | Yes |
| Rubber grips | Yes |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Reflex vibration | Yes |
| Conectivitate | Cu fir/Fara Fir |
| Culoare | Alte culori |
| Gaming platforms supported | PC, Xbox One |
| Cables included | USB Type-C |
| Product colour | Black, White |
| Package type | Box |
| Ergonomic grip | Yes |
| Power source | Battery |
| Battery type | Built-in |
| Package width | 177 mm |
| Weight | 345 g |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 178 mm |
| Battery life (max) | 40 h |
| Platforma: | PC, Xbox One |
| Package weight | 535 g |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie | 24 |
Mouse spacer SPMO-W12, wireless, 1000DPI, 3 butoane, functie auto sleep, 


Nu există recenzii încă.