Disponibilitate:
3 în stoc
235.99 lei
3 în stoc
| Tip |
Covor
|
| Dimensiuni |
1200 x 990 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Game-Platform | PC |
|---|---|
| Conectivitate | N/A |
| Platforma: | None |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Package height | 95 mm |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Weight | 3 kg |
| Package weight | 32.3 kg |
| Depth | 1200 mm |
| Width | 990 mm |
| Harmonized System (HS) code | 3918109090 |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Apple 11-inch iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver
Adaptor wireless TP-LINK Archer T4U, AC1300, WiFI, Dual-Band
Controller wireless Trust Muta pentru consola Nintendo Switch, 15 butoane, 

Nu există recenzii încă.