Baterii portabile
Baterie externa Baseus Star-Lord Digital capacitate 20000mAh, 30W, voltaj iesire
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
1 în stoc
130.00 lei
1 în stoc
Baterie externa Baseus Star-Lord Digital capacitate 20000mAh, 30W, voltaj iesire 5 V, negru
| Wireless charging | No |
|---|---|
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Charger compatibility | Universal |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Built-in radio | No |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Numar device-uri: | 3 |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in display | Yes |
| Package type | Hanging box |
| Shape | Rectangle |
| On/off switch | Yes |
| Display type | LED |
| Weight | 461 g |
| Capacitate | 20000mAh |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.