Baterii portabile
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
82.99 lei
Stoc epuizat
Baterie externa Baseus Compact capacitate 5000mAh, 20W, albastru
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
|---|---|
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Charging source | USB |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Product colour | Light Blue |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.