- Nu poți să adaugi „Ecran interactiv SAMSUNG Flip Pro WM55B” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
86 în stoc
13,485.98 lei
86 în stoc
Display interactiv SAMSUNG Flip Pro WMB, 85″, UHD, 350nit, contrast 4000:1, haze 8%~12%, Tizen 6.5, CPU A72*4, 3.5GB RAM, 32GB storage, WiFi, BT (keyboard/mouse, speaker), 1xDP, 2xHDMI (1 fata, 1 spate), 1xUSB-C (față), 3xUSB-A (2 față, 1 spate), interfata OPS, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio Out Stereo Mini Jack, Touch Input, 2xTouch Out, RS232C, RJ45(for MDC), sticla protectie anti-glare securizata 3.2T cu pelicula hidrofoba, antimicrobiala si shatter-proof, speakers 2x10W, VESA 600×400, greutate 75.2kg, dimensiuni 1945.8×1151.1x89mm, consum max 528W, Necesita suport de perete sau stand mobil, culoare alb, garantie 3 ani. Eligibil PNRR/PNRAS
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Colour gamut | 72% |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Touch technology | Multi-touch |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| Panel type | VA |
| HDCP | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Response time | 8 ms |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Operating system installed | Tizen |
| Multi-touch | Yes |
| Number of simultaneous touchpoints | 20 |
| Horizontal scan range | 30 – 81 kHz |
| Audio output | 1 |
| RS-232 ports | 1 |
| Haze rate | 2% |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Frame material | Aluminium |
| Diagonala | 85" |
| Luminozitate | 350nit |
| OS | Tizen 6.5 |
| Camera | Nu |
| RAM | 4GB |
| Stocare | 32GB |
| Speakers | Da |
| Puncte touch | 20 |
| USB-C 65W | Nu |
| HDMI | 2 |
| Display brightness (min) | 220 cd/m² |
| Touchscreen type | Infrared |
| Touch system response time | 26 ms |
| Pixel Pitch | 0.4875 x 0.4875 mm |
| Operating system version | 6.5 |
| User memory | 32 GB |
| Built-in projector | No |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm |
| Operating hours (hours/days) | 16/7 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Touchscreen | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Depth | 89 mm |
| Package depth | 260 mm |
| Product colour | Grey, White |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Display diagonal | 2.16 m (85) |
| Power consumption (typical) | 506 W |
| Width | 1945 mm |
| Height | 1151.1 mm |
| Weight | 75.2 kg |
| Package width | 20136 mm |
| Package height | 1318 mm |
| Package weight | 91.6 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.