- Nu poți să adaugi „Ecran interactiv HORIZON A3C 75" A13” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
100 în stoc
7,960.99 lei
100 în stoc
Display interactiv DAHUA DeepHub Lite Edu ST420-L, 86″, UHD, 350nit, IPS, contrast 1200:1, Android 13, CPU T982 A55*4, 8GB RAM, 128GB storage, Mali G52 MP2, Chrome, Whiteboard, File Management, VIP, Wps Office, Google Play Store, Aptoide, WiFi 5 (2.4GHz, 5GHz), BT 5.0, 1xHDMI, 1xUSB-C2.0, 1xUSB-A2.0 (spate), 2xUSB-A3.0, 1xUSB-B2.0 (spate), 2xLAN, 1xRS232C, 1xAudio Out, 1xSPDIF Out, IR, zero bonding, sticla protectie 4mm anti-glare, 7Mohs, 20 puncte touch, deget + creion, speakers 2x15W, VESA 800×400, greutate 70kg, dimensiuni 1953.2x1180x116.5mm, consum max 450W, Accesorii incluse: 1x cablu alimentare, 2x stylus, 1x quick start guide, 1x suport perete, suruburi VESA, 4x antene, 50,000 ore, culoare negru, garantie 3 ani. Eligibil PNRR/PNRAS
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Aspect ratio | 16:9 |
| Webcam integrat | Nu |
| RAM | 8GB |
| HDMI | 1 |
| Camera | Nu |
| USB-C 65W | Nu |
| OS | Android 13 |
| Speakers | Da |
| Puncte touch | 20 |
| RJ-45 | 1 |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| BLUETOOTH | 5.0 |
| USB-C | 1 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Contrast | 1200:1 |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Display Interactiv | Da |
| Duritatea suprafetei | ≥7H |
| Sticla | Anti-Glare |
| VESA | 800 x 400 mm |
| Stocare | 128 GB |
| Audio 3.5mm | 1 |
| USB-B | 1 |
| Diagonala | 86 inch |
| Panel | Direct LED IPS |
| Unghi de vizualizare | 178 °/178 ° |
| Reproducere culori | 1.07 miliarde |
| Touch accuracy | 2 mm |
| Puncte de scris | 5 |
| Puncte de atingere | 20 (Android)40 (Windows) |
| Operarea atingerii | StylusDeget |
| Multi writing | Da |
| Tip Touch Pen | Stylus |
| Difuzoare | Da |
| Putere difuzoare | 2x 15W |
| Microfon integrat | Nu |
| Wireless | Wi-Fi 5, 802.11a/b/g/n/ac |
| Alimentare | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Accesorii incluse | 2 x Stylus penCablu de alimentareGhid de pornire rapidăSuport de pereteSet de șuruburi pentru montare pe perete4 x Antene |
| Procesor | Quad-core ARM Cortex A55, 1.9 GHz |
| Placa Video | ARM Mali G52MP2 |
| Memorie | 8 GB |
| Sistem de operare | Android 13.0 |
| Slot OPS | Da |
| USB-A | 1 |
| RS232 | 1 |
| Consum (maxim) | 450 W |
| Dimensiuni | 1953.2 x 1180 x 116.5 mm |
| Greutate | 70 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.