- Nu poți să adaugi „Ecran interactiv HORIZON A3C 86" A13” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
12 în stoc
22,044.99 lei
12 în stoc
Display interactiv DAHUA SC470, 98″, UHD, 450nit, contrast VA 4000:1 IPS 1200:1, Android 13, CPU A73*4 + A53*4, 8GB RAM, 128GB storage, Mali G52 MP8, WiFi (2.4GHz, 5GHz), BT, NFC card swiping, 1xVGA, 1xDP, 3xHDMI2.0 (1 fata, 2 spate), 2xUSB-C (1x65W frontal, 1x15W spate), 1xUSB-A2.0 (spate), 4xUSB-A3.0 (2 fata, 2 spate), 4xUSB-B3.0 (1 fata, 3 spate), interfata OPS, 1xTF card, 2xLAN, 1xRS232C, light sensor, 1xAudio In 3.5mm, 1xMic In, 1xHDMI Out, 1xAudio Out, 1x SPDIF Out, cameră integrată, microfon integrat, IR, sticla protectie 4mm anti-dazzle, 8H, 40 puncte touch, deget + creion IR, speakers 2x15W, VESA 800×600, greutate 110kg, dimensiuni 2237.9×1318.8×106.2mm, consum max 480W, Accesorii incluse: 1x cablu alimentare, 2x stylus, 1x cablu HDMI, 1x cablu USB touch, 1x suport perete, 1x telecomanda, 50,000 ore, culoare negru + gri inchis, garantie 3 ani
| Display port | 1 |
|---|---|
| VGA | 1 |
| Culoare | Negru |
| BLUETOOTH | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| RAM | 8GB |
| HDMI | 3 |
| OS | Android 13 |
| Speakers | Da |
| Camera | Da |
| Puncte touch | 40 |
| USB-C 65W | Da |
| RJ-45 | 1 |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| USB 2.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| USB 3.0 | 4 |
| Display Interactiv | Da |
| Panel | Direct LED |
| Stocare | 128 GB |
| Audio 3.5mm | 1 |
| Unghi de vizualizare | 178 °/178 ° |
| Reproducere culori | 1.07 miliarde |
| Operarea atingerii | StylusDeget |
| Difuzoare | Da |
| Putere difuzoare | 2x 15W |
| Alimentare | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Memorie | 8 GB |
| Slot OPS | Da |
| RS232 | 1 |
| Diagonala | 98 inch |
| Luminozitate | 450 cd/mp |
| Contrast | VA: 4000IPS: 1200 |
| Duritatea suprafetei | 8H |
| Sticla | Anti-glareTempered glass |
| Touch accuracy | 1 mm |
| Puncte de atingere | 40 |
| Tip Touch Pen | Stylus IR |
| Microfon integrat | Da6 array |
| Webcam integrat | 13 MP4160 x 3120 pixeli |
| Ambient light sensor | Da |
| Wireless | 2.4 GHz5 GHz |
| Consum (standby) | 0.5 W |
| Consum (maxim) | 480 W |
| VESA | 800 x 600 mm |
| Accesorii incluse | 1x Cablu alimentare, 2x stylus, 1x cablu HDMI, 1x cablu USB touch, 1x suport perete, 1x telecomanda |
| Dimensiuni | 2237.9 x 106.2 x 1318.8 mm |
| Greutate | 110 kg |
| Procesor | Quad-core A73 2.2 GHz + Quad-core A53 2.0 GHz |
| Placa Video | MaliG52 MP8 |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Microfon | 1 x 3.5 mm |
| S/PDIF | 1 |
| USB-B | 4 |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Mouse gaming Serioux Tobis, Senzor Sunplus 192, 1000-6400 DPI, switch
Switch TP-LINK LS108G, 8 port, 10/100/1000 Mbps 
Nu există recenzii încă.