
Disponibilitate:
5 în stoc
914.99 lei
5 în stoc
UPS Spacer Online, LCD, 1000VA/ 900W, AVR, sin. pura, 3 x socket Schuko, display LCD, 2 x baterie 12V/9Ah, conector USB, RS-232, EPO, slot SNMP
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Rackable | No |
| Display | LCD |
| Tip UPS | Online |
| Port USB | Da |
| Ecran LCD | Da |
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Form factor | N/A |
| UPS-Management | No |
| Numar baterii | 2 |
| Capacitate baterie | 12V/9Ah |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Da |
| Tip | Online |
| Putere | 1000 VA |
| Capacitate Rack: | N/A |
| Schuko | 3 |
| Altii | 1 x INPUT 10A max |
| Conectori iesire | RS232USB-B |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 12 |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko S 


Nu există recenzii încă.