Disponibilitate:
Stoc epuizat
17,884.99 lei
Stoc epuizat
HPE 32GB 2RX8 PC5-4800B-E STND KIT
| Internal memory | 32 GB |
|---|---|
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Frequency | 4800MHZ |
| CAS latency | 39 |
| Capacitate RAM | 32GB |
| Frecvență | 2400 MHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 39 |
| Producator | HPE |
| Garantie | 36 |
Memorie RAM Server Lenovo ThinkSystem SR630 V2, CL20 
Nu există recenzii încă.