- Nu poți să adaugi „HDD Intern Seagate Exos 24TB 7200RPM 512MB SATA III” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5,754.00 lei
Stoc epuizat
HDD Server Seagate Exos Enteprise 14TB SAS 7200rpm 256mb
| HDD-Format | 3.5" |
|---|---|
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| 24/7 operation | Yes |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD capacity | 14 TB |
| Power consumption (write) | 6.3 W |
| Operating shock | 50 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Interface | SAS |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Non-operating shock | 200 G |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Power consumption (read) | 9.1 W |
| Power consumption (idle) | 5 W |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| Average latency | 4.16 ms |
| HDD size | 3.5 |
| Interfata | SATA |
| Tip | HDD SATA |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Nu |
| Component for | Disk array |
| HDD sustained transfer rate | 258 MiB/s |
| Buffer HDD server | 256 MB |
| Capacitate HDD | intre 6 – 20TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 60 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 650 g |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Casti cu fir Trust GXT 415BM Zirox, lungime cablu 200
MASINA CALATORII PRIETEN. LEGO42659
Toner Xerox 106R03943, black, 25.9 K pagini, VersaLink B600/B605/B610/B615 

Nu există recenzii încă.