Disponibilitate:
1 în stoc
153.99 lei
1 în stoc
KIT DE INSTALARE PENTRU UPS 19″ RACK NJOY, Greutate maxima suportata 80 kg, Rack de 48 cm (19 inch) cu dimensiuni de la 58.5 cm pana la 92 cm (23.03 – 36.22 inches)
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
|---|---|
| Mounting kit | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 17 kg |
| Master (outer) case width | 283 mm |
| Maximum weight capacity | 80 kg |
| Master (outer) case net weight | 16.4 kg |
| Master (outer) case length | 635 mm |
| Master (outer) case height | 137 mm |
| Culoare | Argintiu |
| TIp produs | UPS Accesories |
| Weight | 1.64 kg |
| Height | 40 mm |
| Width | 43 mm |
| Package height | 55 mm |
| Product colour | Metallic |
| Certification | RoHS, CE |
| Package weight | 1.7 kg |
| Package width | 65 mm |
| Package depth | 620 mm |
| Depth | 592 mm |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 24 |







Nu există recenzii încă.