
Disponibilitate:
1 în stoc
1,734.98 lei
1 în stoc
APC Replacement Battery Cartridge #157
| Culoare | Negru |
|---|---|
| TIp produs | UPS Battery |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Package weight | 1.09 kg |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Battery life | 5 year(s) |
| Package depth | 152 mm |
| Package width | 368 mm |
| Width | 216 mm |
| Depth | 343 mm |
| Package height | 495 mm |
| Weight | 10 kg |
| Height | 83 mm |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.