"Switch Milesight MS-S0208-GL; Porturi:8×100Mbps PoE ports (RJ45) +2×1000Mbps unlink ports;
10 în stoc
488.99 lei
10 în stoc
„Switch Milesight MS-S0208-GL; Porturi:8×100Mbps PoE ports (RJ45) +2×1000Mbps unlink ports; Maxim 30 W per port, Buget 120 W; Performanta: Switching capacity 11.8Gbps, Forwarding 4.17Mpps Alimentare: AC 100~240V, 50-60Hz, 2.2A; Dimensiuni: 195mm x 130mm x 40mm; Greutate: 0.7Kg.”
| Forwarding rate | 4.17 Mpps |
|---|---|
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in rack | Nu |
| Greutate | 0.7 kg |
| Tabela de adrese MAC | 2K |
| Tip Switch | Retea RJ-45 |
| PoE Budget | 120 W |
| Management | Fara |
| Viteza transfer LAN | 100 Mbps |
| Caracteristici speciale | Protectie: IP30 |
| Dimensiuni | 195 x 130 x 40 mm |
| LED indicators | Indicator alimentare: PWR (verde)Indicator rețea: Link (galben)Indicator funcționare PoE: PoE (verde)Indicator comutator funcțional: EXTEND (verde) |
| Numar porturi | 8 x RJ-452 x RJ-45 (uplink) |
| PoE | Da, 8 porturiIEEE802.3af/at |
| Standarde | IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3x |
| Switch capacity | 11.8 Gbps |
| Tensiune de intrare | AC 100-240V, 50-60Hz, 2.2A |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.